· ESYAPI HAKKIMIZDA

Temel ilkesi kaliteden ödün vermemek olan firmamız Haziran 1998?den bu yana inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Nitelikli işgücü ve disiplinli çalışmaları ile alanında ESYAPI markası ve imajını yerleştirmeyi hedefleyen firmamız sektörde hak ettiği yeri alma yolunda hızla ilerlemektedir.

Teknik gerekliliklerden ve şartnamelerden ödün vermeksizin tüm taahhütlerini kaliteli bir biçimde ve zamanında teslim eden firmamız, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi?nde 10.000 m2?si kapalı olmak üzere, 20.000 m2?lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 36.000 ton olan firmamız, kurulduğu tarihten bu yana geçen sürede 1.800.000 m2 prefabrike yapının inşaatını tamamlamıştır. 2002 yılından itibaren anahtar teslim taahhütlere de giren firmamız, bu süre içinde 610.000 m2 yapıyı anahtar teslim olarak söz verdiği zamanda ve söz verdiği biçimde tamamlayarak teslim etmiştir.

Eskişehir ve civarındaki endüstriyel yatırımların büyük çoğunluğunun inşaatı firmamız tarafından gerçekleştirilmekte, aynı zamanda mimari proje ve danışmanlık hizmeti de firmamız tarafından verilebilmektedir. Prefabrike yapıların eleman kesitlerinin ve birleşim detaylarının özenle ve tecrübeli bir ekip tarafından projelendirilmesinin, demir ve beton kalitesinin sürekli kontrol altında tutulmasının önemini bilen firmamız, projelerini, bünyesindeki profesyonel ve tecrübeli bir ekibe yaptırmakta, ayrıca tesislerimizde bulunan beton laboratuarı ile ürettiğimiz betonun kalitesini sürekli olarak kontrol altında tutmaktadır.

Bölgemizdeki konut ihtiyacına da 2004 yılından itibaren cevap verebilmeyi hedefleyen firmamız bu amaçla, depreme dayanıklı, ısı ve ses yalıtımlı, çevreye duyarlı, monolitik inşaat sistemi olan EMTWO sisteminin Eskişehir Bölge Bayiliğini de almıştır. Bu sistemle, depreme dayanıklı, uygulaması kolay, ısı ve ses yalıtımlı, hızlı ve ekonomik konutlar elde etmeyi planlayan firmamız, bu panellerle aynı zamanda endüstriyel bina cephelerinin kaplamasını da yapabilmektedir.

Taahhütlerini kaliteli biçimde, ekonomik olarak ve söz verdiği zamanda yerine getirme prensiplerine sahip olan firmamız, sizinle çalışmaktan da onur duyacaktır.

Yetkili kişinin 2011 yılı ile ilgili değerlendirmeleri, 2012 ve daha uzun vadeli hedefleri, beklentileri, önemli projeleri

Detay | 15.04.2013

Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde 20 Bin metrekare alanda gerçekleştirdikleri prefabrik üretimin altyapısında bu yıl moderinasyona gideceklerini açıklayan H. Fatih SAKALLI, yatırım planlarının bulunduğunu söyledi.

Detay | 15.04.2013

Sakallı, bu yıl gerçekleştirecekleri AR-GE projelerine ek olarak 2014'te mevcut döküm ve kalıp hatlarını iyileştirerek üretim hızını arttırmayı planladıklarını aktardı.

Detay | 15.04.2013

Bölgemizdeki konut ihtiyacına da 2004 yılından itibaren cevap verebilmeyi hedefleyen firmamız bu amaçla, depreme dayanıklı, ısı ve ses yalıtımlı, çevreye duyarlı, monolitik inşaat sistemi olan EMTWO sisteminin Eskişehir Bölge Bayiliğini de almıştır.

Detay | 15.04.2013